Francois Richard de Montholon oljemålning

165889

MONTHOLON de, François Richard (1856-1940): Landskap med fårhjord, signerad F.de Montholon, olja på duk, 33x46 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
595211
1 700
595254
1 600
595211
594493
591852

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.