Ante Karlsson-Stig oljemålning

165885

KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Barn i landskap, signerad och daterad Ante Karlsson Stig 1927, olja på duk, 64x84 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
595311
4 400
595305
4 200
595305
593908
3 800
595304
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.