Fritz Lindström oljemålning

165881

LINDSTRÖM, Fritz (1874-1962): Vid stranden, signerad och daterad Fritz Lindström 1892, olja på duk, 30x49 cm

Dukhål

Konst, Måleri

Fritz Lindström oljemålning

Budhistorik (18 bud)
595306
4 600
595303
4 400
595297
4 200
595294
595295

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.