Skulptur i trä Kina

165876

SKULPTUR, snidat trä, Kina, 18/1900-tal, dekor i form av trädstam med insekt, längd ca 32 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Konsthantverk

Skulptur i trä Kina

Budhistorik (24 bud)
595267
2 400
595264
595261
595263
595261
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.