Hugo B Nilsson oljemålning

165872

NILSSON, B. Hugo (född1913): Norrländskt landskap, sign. B Nilsson Hugo, otydligt daterad, olja på duk, 38x46 cm

Litet färgbortfall

Konst, Måleri

Hugo B Nilsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

595240
2013-01-16 20:21:58

2013-01-16 kl 20:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.