Siri Derkert litografi

165866

DERKERT, Siri (1888-1973): (3 st) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", osignerade, färglitografier, bladmått 51x65 cm samt "Jag vägrar förinta mig", signerad och numrerad 36/60, litografi, 56x44 cm; oramade

Siri Derkert litografi

Budhistorik (12 bud)
601868
2 400
603868
601868
603861
1 900
601868
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.