Ingrid Ruin oljemålning

165864

RUIN, Ingrid (1881-1956): Badande kvinnor, signerad och daterad I Ruin 1923, olja på duk, 65x45 cm

Konst, Måleri

Ingrid Ruin oljemålning

Budhistorik (38 bud)
595237
16 000
595247
15 500
595237
15 000
595239
15 000
595237
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.