Bord 1940-tal

165862

BORD, 1940-tal, råglasskiva med dekor, belysning, höjd 58, diameter 80 cm

Bruksslitage

Bord 1940-tal

Budhistorik (15 bud)
589736
1 900
589977
1 800
589736
1 400
589974
1 300
589736

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.