Inge Schiöler serigrafier

165858

SCHIÖLER, Inge (1908-71): (3 st) Motiv från Koster samt porträtt, 2 signerade i blyerts, 1 stämpelsignerad, provtryck samt i numrerad 25/30, färgserigrafier, 50x55 resp 52x44 cm

Inge Schiöler serigrafier

Budhistorik (14 bud)
605510
2 400
605129
605502
605129
604922
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.