Oljemålning oidentifierad konstnär

165856

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Samling inför midsommardansen, otydligt signerad, olja på duk, 65x110 cm
Enligt uppgift inköpt på auktion i Leningrad på 1950-talet.

Konst, Måleri

Budhistorik (57 bud)
595248
20 000
595244
19 500
595230
19 000
595242
18 500
595230
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 954 EUR, 2 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.