Djupa tallrikar i porslin Kina famill rose

165855

DJUPA TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av blommor, diameter 23 cm

Skador

Orientaliskt, Porslin

Budhistorik (8 bud)
596820
597090
950
596820
750
597088
700
596820
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.