Staffan Hallström akvarell

165853

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): "Vedklamrar", signerad Staffan Hallström 54, akvarell, 22x38 cm

Konst, Måleri

Staffan Hallström akvarell

Budhistorik (6 bud)
595183
595147
900
595146
850
591596
750
591595
700

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.