Sven X:et Erikson

165848

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), Violer, signerad och daterad Erixson 89, gjordes till KF.s 50-års jubileum 1959, färglitografi, 48x40 cm

Sven X:et Erikson

Budhistorik (12 bud)
593309
592960
589758
592958
950
589758
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.