Piedestal

165844

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, mässing, höjd 70,5 cm

Bucklor och slitage

Piedestal
Budhistorik (12 bud)
595151
594744
750
595149
750
594744
700
595014
650

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.