Miklos Szuhodovszky skulptur

165834

SZUHODOVSZKY, Miklos (född1943): Utan titel, monogramsignerad, daterad och numrerad 1987 nr. 1, patinerat trä monterad på stensockel, höjd 73 cm

Färgbortfall

Konst, Skulptur

Miklos Szuhodovszky skulptur

Budhistorik (19 bud)
595107
595134
1 400
595107
1 300
595130
595107

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.