Gustav Rudberg litografier

165832

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, 21/210, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm

Gustav Rudberg litografier

Budhistorik (4 bud)

603659
602424
550
595849
595564

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.