Astri Bergman-Taube torrnål

165831

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (27 st) Motiv från Sydfrankrike, signerade och numrerade, upplaga 120, torrnål, 16 olika motiv, 39x42 resp 42x39 cm; oramade, i mapp

Astri Bergman-Taube torrnål

Budhistorik (17 bud)
603809
2 600
603807
2 400
603792
603327
603790

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.