Miklos Szuhodovszky skulptur

165827

SZUHODOVSZKY, Miklos (född1943): Utan titel, monogramsignerad, daterad 1987, olika material, höjd 70 cm

En lös del, färgbortfall

Konst, Skulptur

Miklos Szuhodovszky skulptur

Budhistorik (5 bud)
594846
594844
550
594839
594753
590611

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.