Orientmatta Serabend

165821

ORIENTMATTA, antik, Serabend, 188x126 cm

Skador, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta Serabend

Budhistorik (4 bud)

599226
598852
750
595817
700
595816

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.