Taube mapp

165819

TAUBE, Evert (1890-1976): Mapp: "Minnen från Pampas", signerade och daterade Evert Taube 72, 2/195, 6 st färglitografier, bladstorlek 45x55,5 cm vardera; oramade

Taube mapp

Budhistorik (9 bud)
603964
4 200
597133
597133
3 400
596080
3 200
596080

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.