Empirebyrå i mahogny

165818

BYRÅ, 1800-tal, empire, mahogny, höjd 80, 80x50 cm

Fanérskador

Empirebyrå i mahogny

Budhistorik (4 bud)

599336
593235
593235
591698

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.