Sideboard med stenskiva

165817

SIDEBOARD, med stenskiva, 1900-tal, mahogny, höjd 74, 94x38 cm

Slitage

Sideboard med stenskiva

Budhistorik (25 bud)
599415
3 400
599406
3 200
599414
599406
2 800
599254
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.