William Strang oljemålning

165815

STRANG, William (England 1859-1921): Paradiset, signerad W. Strang, olja på duk, 76,5x78,5 cm

Bubblig duk, små hål

Ändringar/tillägg
Signed. Oil on canvas.

Konst, Måleri

William Strang oljemålning

Budhistorik (2 bud)

589408
4 600
587966

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.