Toilettebord i Karl Johans-stil

165814

TOILETTEBORD, 1900-tal, Karl Johans-stil, mahogny, höjd 157, 125x57 cm, nycklar finns

Smärre slitage

Mattor/Textilier

Budhistorik (4 bud)

599386
595320
592414
591859

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.