Stolar Karl Johan

165811

STOLAR, 2+2+1 st., Karl Johan, mahogny

Lagningar, skador, slitage

Stolar Karl Johan

Budhistorik (5 bud)
599553
599548
599260
600
599155
595505

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.