Vitrinskåp Holland

165808

VITRINSKÅP, Holland, med lådunderrede, 17/1800-tal, intarsia, höjd 186, 94x57 cm, nyckel finns

Fanérskador, skador

Vitrinskåp Holland

Budhistorik (17 bud)
599374
18 000
599373
17 500
599367
16 500
599366
13 000
599147
12 500

Slutpris SEK:
18 000
1 759 EUR, 2 057 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.