Spegel med konsolbord i mahogny

165807

SPEGEL med konsolbord, 1800-talets andra hälft, mahogny, spegelns höjd 170x73, bordets höjd 82, 74x48 cm

Skador

Budhistorik (23 bud)
593770
593753
592817
1 900
592812
1 800
592812
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.