Signe Barth oljemålning

165805

BARTH, Signe (Uddevalla 1895-1982): "Fiskejakt för ankar" Bohuslän, signerad och daterad Signe Barth -41, olja på pannå, 23x18 cm

Smärre färgbortfall

Konst

Signe Barth oljemålning

Budhistorik (22 bud)
594185
594426
1 900
594185
1 800
594399
1 700
594185
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.