Kurt Ullberger oljemålning

165794

ULLBERGER, Kurt (1919-2008): Landskap, signerad och daterad K Ullberger -73, olja på pannå, 21x35 cm

Konst, Måleri

Kurt Ullberger oljemålning

Budhistorik (17 bud)
593409
1 300
593378
593371
593316
592676
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.