Kurt Ullberger oljemålning

165793

ULLBERGER, Kurt (1919-2008): "Allvaret - Sundre", signerad och daterad K Ullberger -70, olja på pannå, 16x41 cm

Konst, Måleri

Kurt Ullberger oljemålning

Budhistorik (10 bud)
593503
750
593432
700
593424
650
592426
600
592596
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.