Stig Claesson färglitografi

165789

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Skeppholmen, signerad och daterad Stig Claesson -81, 104/150, färglitografi, 42x55 cm

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (20 bud)
593531
2 400
593529
593518
593528
593518
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.