Bengt Elde

165787

ELDE, Bengt (född 1939): Bogserbåt i sjö, signerad och daterad Be. Elde 71, blandteknik, 25x24 cm, konstnärstillverkad ram

Konst, Måleri

Bengt Elde

Budhistorik (9 bud)
593507
650
592792
600
592733
550
592790
550
592733
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.