Maud Hollyer akvarell

165786

HOLLYER, Maud (?-1910): Lantidyll-England, signerad Maud Hollyer, akvarell, 62x81 cm

Konst, Måleri

Maud Hollyer akvarell

Budhistorik (2 bud)

589109
585989

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.