Bengt Elde oljemålning

165784

ELDE, Bengt (född 1939): Seglats i månsken, signerad Elde, olja på pannå, 36x50 cm, konstnärstillverkad ram

Konst, Måleri

Bengt Elde oljemålning

Budhistorik (28 bud)
593510
2 600
593506
2 400
593502
593504
593502
1 800

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.