Sven Erixon oljemålning

165779

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Utflykt-komposition, signerad Sven Erixon, collage och olja på pannå, 32x41 cm

Konst, Måleri

Sven Erixon oljemålning

Budhistorik (5 bud)
594477
589096
589095
650
588473
600
588471

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.