Edgar Wallin oljemålning

165778

WALLIN, Edgar (1892-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Edgar Wallin 1959, olja på duk, 100x80

Konst

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

593293
1 300
593297
593293
590322

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.