Oljemålning holländsk skola

165777

HOLLÄNDSK SKOLA, 1700-tal, pastoralt landskap, olja på duk, 64x92 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Oljemålning holländsk skola

Budhistorik (4 bud)

586163
5 000
586061
4 800
585904
700
585682
650

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.