Urna Frankrike

165774

URNA, med hänklar, Frankrike, empire, höjd 41 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin

Urna Frankrike

Budhistorik (10 bud)
590259
590494
750
590259
700
589463
650
589463
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.