Harald Wiberg blyertsteckning

165773

WIBERG, Harald (1908-1986): "Våren", signerad och daterad Harald Wiberg 1962, blyerts, bildyta 37x50 cm

Konst, Måleri

Harald Wiberg blyertsteckning

Budhistorik (22 bud)
592456
1 600
591908
591328
1 400
590567
1 300
590450

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.