Harald Wiberg rödkrita

165772

WIBERG, Harald (1908-1986): Älgfamilj, signerad och daterad Harald Wiberg 1957, rödkrita, 27x41 cm

Konst, Måleri

Harald Wiberg rödkrita

Budhistorik (16 bud)
593479
593476
1 400
593474
1 300
593466
593472

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.