Bordslampfot Louis XV-stil

165770

BORDSLAMPFOT, 1800-tal, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd 46 cm

Belysning, Bordslampor

Bordslampfot  Louis XV-stil

Budhistorik (3 bud)

587258
587257
3 400
587060

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.