Ampel i förgylld brons

165766

AMPEL, för sex ljus, empire, förgylld brons, ca höjd 70 cm

Delar lösa, skador

Belysning

Ampel i förgylld brons
Budhistorik (28 bud)
593300
8 000
593294
7 800
593299
7 600
593294
7 400
593298
7 200

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.