Ewert Karlsson färglitografi

165765

KARLSSON, Ewert (1918-2004): "En bok för alla" monogramsignerad EWK, daterad 93x200, färglitografi, 33x56 cm, oramad i mapp

Märken efter häftstift i marginalen

Ewert Karlsson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
593444
900
589210
850
593443
850
589210
593442
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.