Erik Höglund blandteknik

165764

HÖGLUND, Erik (1932-1992): "Svartväxling", signerad och daterad Erik Höglund -88, 99/250, blandteknik, 48x68 cm

Erik Höglund blandteknik
Budhistorik (1 bud)

592984
2013-01-14 17:44:24

2013-01-14 kl 20:51
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.