Butiksdisk 1960/70-tal

165762

BUTIKSDISK/KÖPMANNADISK, 1960/70-tal, lådor i trä, höjd 95, 127x65 cm

Nyckel saknas. Bruksslitage.

Butiksdisk 1960/70-tal

Budhistorik (2 bud)

593288
593286
600

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.