Sängbord

165761

SÄNGBORD, 1 par, med slipad glasskiva, 1940-tal, höjd 54, 45x32 cm

Bruksslitage

Sängbord

Budhistorik (13 bud)
593304
1 400
593277
1 300
592953
593276
592953

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.