Michael Ellburg

165757

ELLBURG, Michael (f. 1962): Komposition, signerad o daterad 2008, oljefärg med applikation av t-shirt, 70x40x8 cm

Konst, Måleri

Michael Ellburg

Budhistorik (3 bud)

590298
450
589940
589940

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.