Ludwig Lanckow oljemålning

165743

LANCKOW, Ludwig (Louis) (1845-1908), troligen: Flickporträtt, signerad L Lanckow, olja på duk, 66x50 cm

Konst, Måleri

Ludwig Lanckow oljemålning

Budhistorik (4 bud)

593041
3 200
587910
587000
586453

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.