Spegel 1800-tal

165737

RAM, 1800-tal, 56x46 cm, senare omgjord till spegel

Skador

Speglar, Konst

Spegel 1800-tal
Budhistorik (21 bud)
592506
1 600
591790
591373
1 400
591788
1 300
591373

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.