Bengt Lindström färglitografi

165734

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Komposition, signerad, EA, med dedikation "Till Sven tillgivne vännen Bengt Lindström", färglitografi, 51x72 cm

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (21 bud)
593250
1 700
593248
1 600
593247
593246
1 400
593218
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.